Вікторія Любаревич-Торхова проведе лекцію для випускників Малої академії наук України

28.09.2017

Друзі, маємо для Вас хороші новини!
Асоціація випускників Малої академії наук України проводитеме лекції по спеціальностях. Першою стартує соціально-психологічна. Відкриє новий навчальний сезон для випускників МАНУ неймовірна жінка, телеведуча, одна з найкращих психологів України - Вікторія Любаревич-Торхова. Вона поділиться з Вами секретами психології та свого особистого успіху. Тому запрошуємо усіх на лекцію, яка відбується 3 жовтня о 19:30 за адресою: вулиця Михайла Коцюбинського, 1. Детальніше про місце зустрічі повідомимо усіх, хто пройде реєстрацію. Участь в лекції безкоштовна. 
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdNterimhPfKRJkIM…/viewform
Всеукраїнська громадська організація "Асоціація випускників Малої академії наук України" об'єднує ідейних, цілеспрямованих манівців у єдину команду.
АВ МАН покликана сприяти зміцненню зв’язків між випускниками, учнями-членами та друзями Малої академії наук України, проведенню оздоровчої, екологічної, любительської спортивної, культурної, освітньої та наукової діяльності для захисту законних соціальних, економічних, творчих, науково-культурних, спортивних та інших інтересів членів Асоціації, а також захищати та підтримувати її авторитет, єдність та традиції
Тому пропонуємо Вам долучитися до активної роботи та співпраці.
З повагою, Ваша команда АВМАНУ!)
Якщо будуть виникати запитання - телефонуйте за номером: +380501034134
<< Повернутись