Костянтин Грубич розповів випусникам МАНУ про секрети ораторської майстерності в професії телеведучого

17.11.2017

Під час зустрічі із Костянтином Грубичем панувала камерна, тепла, домашня атмосфера. Він особисто з кожним познайомився, поцікавився звідки ж родом випускники-манівці. Виявилося, що майже кожне місто України складало професійну карту роботи відомого тележурналіста. 
Це було спілкування на рівних, без непотрібного пафосу та зайвої дистанції. Кожен зміг поставити питання оратору. Цікавилися особистим життєвим шляхом телеведучого, секретом подолання труднощів та перепон в журналістській діяльності. Костянтин роз’яснив важливість ораторської складової в професії тележурналіста, розповів як працювалося, коли телеіндустрія в незалежній Україні тільки починала набирала оберти. Відразу відчувалася щирість, правдивість слів оратора, зокрема, коли йшлося про надто особисті речі – втрата рідних, що проти волі гартувала характер.
Неодноразово наголошувалося на тому, що секрет успіху полягає не лише в особистому професіоналізмові, а й у злагодженій командній роботі. Адже за популярністю одного телеведучого певного проекту стоїть невтомна праця його колег. 
Напевно, кожен з учасників зробив певні висновки, майбутні журналісти підкреслили важливість знання іноземної мови, на що неодноразово наголошував Костянтин як одному із складової успіху, розуміння власної доцільності в роботі певних проектів: «Коли ти «півжиття» пропрацював ведучим власних проектів, ти ж не підеш вести новини». Коли ми прагнемо досягти певної мети завжди знайдуться засоби та інструментарій, головне бажання, ініціатива.

<< Повернутись