Кудрявець Євген Володимирович

Народився 6 грудня  в місті Білгороді-Дністровському Одеської області.

У 2000 році починає навчання у першому класі загальноосвітньої школи № 5. У 2007 році переходить навчатися до Білгород-Дністровського НВК «ЗОШ ІІ ступеня ліцей».  Протягом навчання здобуває близько 100 перемог в олімпіадах, захистах наукових робіт  МАН з таких дисциплін, як математика, фізика, інформатика, хімія та економіка.  Також за час навчання брав участь у турнірах з профільних предметів,  конкурсах «Левеня»  та «Кенгуру», Всеукраїнському конкурсі інформаційних технологій,  Севастопольському фізико-математичному бою. 

У 2009 році отримує звання дійсного члена Малої академії наук України. У квітні 2009 року на ІІІ (заключному) етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН у м. Києві посідає І абсолютне місце, отримує золоту медаль Міністерства освіти і науки України та стає стипендіатом Президента України.  Також отримував стипендію міського голови.

Євген займав активну громадську позицію, починаючи зі шкільної пори. На загальноліцейських виборах  2009 року з великим відривом стає президентом ліцею. Відпочиваючи у МДЦ «Артек», стає президентом табору. Бере участь у тренінгу «Public Achievement»  і отримує кваліфікацію тренера центру молодіжної активності. На загальноміських виборах  серед  учнівського самоврядування перемагає і стає президентом міського учнівського самоврядування. 

У травні 2010 року закінчив НВК «ЗОШ ІІ ступеня – ліцей» та отримав золоту медаль за відмінні успіхи у навчанні.

У серпні 2010 року вступає до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на економічний факультет за спеціальністю «міжнародна економіка». У виші вступив до Студентського парламенту та зайняв активну громадську позицію. Став кращим спікером Міжнародного моделювання ООН.

З березня 2011 року запрошений до роботи у НЦ «МАН».

У травні 2011 організував та провів Міжнародний форум студентського самоврядування.

У цей час був обраний першим заступником голови студентського парламенту.

На Моделюванні фондового ринку виграє стажування у компанії «Finmarket».

27 липня 2011 року бере участь  в установчих зборах ВГО «Асоціація випускників Малої академії наук України».

28 липня 2011 року призначений на посаду Виконавчого директора Асоціації випускників Малої академії наук України.

7 березня 2012 року був обраний членом Громадської ради при Державній інспекцї навчальних закладів України.


Вступ до асоціації Видатні випускники академії ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ РЕГІОНІВ