Модель Організації Об`єднаних Націй в АВМАН

24-25 червня 2018 року учні та випускники Малої академії наук України взяли участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Модель Організації Об`єднаних Націй в АВМАН».

Два дні учасники напружено працювали

над резолюціями у трьох комітетах: Рада Безпеки, ЮНІСЕФ та Раді ООН з прав людини. Окрім роботи в комітетах учасники слухали лекції про те, як провести успішні дебати від Віталія Сергійчука та про цілі сталого розвитку від Єлизавети Федоровської.

Теми комітетів ООН порушували складні та пріоритетні питання, які безпосередньо стосувалися цілей сталого розвитку, тому в пунктах резолюції були спрямовані на вирішення цих комфліктів мирним шляхом.

Голова комітету Ради Безпеки та співорганізатор нашої моделі Єлизавета Федоровська зауважила на активності делегатів, які настільки захоплено вели обговорення, що навіть у вільний від засідань час продовжували жваво дискутувати.

Наприкінці засідання було нагороджено найкращих делегатів.
Окрім безпосередньої роботи в комітетах, де дипломатична місія кожної з країн була першочерговою на порядку денному, учасники мали можливість відпочити в мальовничій історичній місцевості Києва – Пущі-Водиці.

Нові знайомства, спілкування з однодумцями, перевірка своїх можливостей, розуміння методів реалізації міжнародної політики на різних рівнях – це не вичерпний перелік переваг участь у Моделі.

Нагадаємо, що ВГО “Асоціація випускників Малої академії наук України” спільно з НЦ “Мала академія наук України” вже вдруге гостинно вітала учасників Моделі Організації Об’єднаних Націй.
Сподіваємося, що участь в моделі стане впевненим кроком до реалізації особистих цілей та амбіцій, а, можливо, й до побудови кар’єри в ООН.

Close Menu